If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

[S] Rower (Mutiny, Primo, Eclat)

cezik_likewhat
Awatar użytkownika

[S] Rower (Mutiny, Primo, Eclat)

Postautor: cezik_likewhat » 08 kwie 2018, 20:06

Witam,
Chciałbym wystawić na sprzedaż mój rower, którego od ponad roku nie używam do robienia tricków, a jedynie na dojazd do sklepu. O rower ten zawsze dbałem i czyściłem. Nigdy nie był rzucany, a jeśli któraś z części się pękła lub połamała to od razu była wymieniana. Sprzedaję, ponieważ potrzebuję pieniędzy na zakup samochodu. Niestety mimo dobrego traktowania powstały pewne rysy i przetarcia na nim (widać na zdjęciach - jeśli coś jest nie wyraźne, proszę się ze mną skontaktować to zrobię dokładne zdjęcia). Dwa lata temu pękła mi prawa korba przy BH. Korbę oddałem do pospawania i jeździ jak należy, chociaż jej wytrzymałości na pewno nie jest już taka sama jak nowa. Jeszcze jednym mankamentem roweru jest spora rysa na zębatce (powstała jeszcze kiedy miałem inne korby i przy sporym luzie wyskoczyła taka blokada i przejechała po zębatce. Jest to tylko rysa na lakierze, a nie pęknięcie). Wszystkie inne części są w idealnym stanie technicznym i bardzo dobrym wizualnym. Do prawie wszystkich części mam paragony i do większości mam również pudełka. Mam nadzieję, że dokonam transakcji z osobą odpowiednią i rower dobrze będzie się u niej sprawował! :) Roweru nie sprzedaję na części (tylko całość). Niżej zamieszczam bikecheck:

Rama - Mutiny Loosefer Reissue (20,666)
Widelec - Primo Strand v2
Kierownica - Eclat Dive (8,3 - była przycinana po 1,5cm na stronę)
Mostek - United Metro
Gripy - Cult AK
Stery - Federal Integrated
Siodło - Cult DAK
Sztyca - FIT
Suport - Shadow Corvus Mid bb
Korba - Stolen S.I.C. cranks
Łańcuch - KMC K710
Pegi - stalowe
Sprocket - Dartmoor Zulu 7075
Pedały - Flybikes Ruben
Koło tył:
Opona - Shadow Valor (2,20)
Szprychy - CN Spoke
Piasta - Chosen cassette street (RHD)
Obręcz - Dartmoor fortress
Koło przód:
Opona - Shadow Valor ( 2,40 )
Szprychy - CN Spoke
Piasta - Colony wasp
Obręcz - Dartmoor fortress

Zdjęcia: https://imgur.com/a/HCa9P

Cena: 2000 PLN (Preferowałbym odbiór osobisty - jeśli jest to niemożliwe to wtedy możliwa jest przedpłata na konto i wysyłka)
Jeśli jesteś zainteresowany, a cena nie odpowiada to napisz, na pewno się jakoś dogadamy ;)

Kontakt: cezarymackowski99@gmail.com - piszcie maile, ponieważ tutaj rzadko kiedy zaglądam.

mokrady

Re: [S] Rower (Mutiny, Primo, Eclat)

Postautor: mokrady » 15 kwie 2018, 8:55

czy oferta jest nadal aktualna?

cezik_likewhat
Awatar użytkownika

Postautor: cezik_likewhat » 15 kwie 2018, 11:20

Oferta jak najbardziej jest aktualna. Zachęcam do pisania na maila :)

cezik_likewhat
Awatar użytkownika

Postautor: cezik_likewhat » 21 kwie 2018, 21:22

Up! 1800 PLN

http://www.nowoczesnekuchnie.com.pl

Wróć do „Sprzedam”