If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Stopa przy barspinie

Potrzebujesz porady sprzętowej albo chcesz się nauczyć nowych sztuczek? To jest odpowiednie forum
gr8b8m8
Nowicjusz

Stopa przy barspinie

Postautor: gr8b8m8 » 06 sty 2017, 13:29

Hello, mam pewien problem z barspinem, ogolnie normalnie robie barspiny ale często kiedy podskakuje i krece to widze ze moja stopa nie jest na pedale. Probowalem robic tak zeby przednią część stopy podnosić do góry, jak to większość prosów robi ale wciąż ta stopa jest jakies 5-4 cm nad pedalem (w szczególności kiedy robię nollie barka).
Ma ktos jakiś sposób na to czy może po prostu nie zwracac na to uwagi?

PanJajo
Master

Re: Stopa przy barspinie

Postautor: PanJajo » 06 sty 2017, 16:33

Nie jestem jakims mega prosem w barspinach, ale zdarzy sie, ze noga (ta co jest z przodu) ucieknie na korbe i nie zwracam na to uwagi bo rzadko sie to u mnie dzieje.
Edyta :
Nie zaczaiłem, ze chodzi Ci o cos innego, sorka :d Ale stopa tylko do gory idzie?Normalnie ladujesz czy jest gleba?
Bikecheck :
viewtopic.php?f=12&t=25 8-)
Pomagam na PW :ugeek:

gr8b8m8
Nowicjusz

Postautor: gr8b8m8 » 06 sty 2017, 19:11

kazdego barka normalnie ląduje tylko mnie wkurwia czasem ta latająca przednia stopa bo brzydko na nagraniu wychodzi niestety

fifciuu
Nowicjusz

Postautor: fifciuu » 20 lut 2017, 10:37

Mam to samo. Robiłem miliony barów z dropów jak i na różnych przeszkodach. Raz odlatuje stopa, a raz się trzyma. Wydaje mi się, że to kwestia stylówki. Kiedyś myślałem, że to kwestia tego, że podczas bara nie łapię nogami za siodło, ale sprawdziłem i nie ma to żadnego wpływu. Pozostaje katować :D
BMXers.pl - Polski Portal BMX
  • Poradniki
  • Konkursy
  • Artykuły
  • Informacje o eventach
  • Nowinki ze świata BMX

gr8b8m8
Nowicjusz

Postautor: gr8b8m8 » 23 lut 2017, 15:34

Mozna powiedziec ze rozwiazalem problem. Kiedy wyskakuje staram sie przednia nogą korby lekko do przodu przekrecic i tak się wcisnąć w rower. Na razie przy nollie barach to nie wychodzi za bardzo ale pozostaje KATOWAĆ :D

http://www.nowoczesnekuchnie.com.pl

Wróć do „How-to”