If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Szprychy + pegi + pedały

Potrzebujesz porady sprzętowej albo chcesz się nauczyć nowych sztuczek? To jest odpowiednie forum
aromz113
Nowicjusz

Szprychy + pegi + pedały

Postautor: aromz113 » 03 wrz 2017, 2:07

Witam piszę z kolejnymi problemami. Chcę kupić pierwsze pegi. Interesują mnie 3 ponieważ chciałem się nauczyć: hang 5 i pull up barspina a do tego potrzebny mi peg z tyłu po lewej i z przodu po prawej (Prawa noga z przodu) więc zdecydowałem się że dokupię sobie peg do tyłu z prawej strony go uczenia się pierwszych grindów, zanim natomiast to nastąpi pewnie będę katować to hang 5 i pull upa jak i inne triki bo do grindowania mi jeszcze daleko.
Nie chcę wydać dużo na pegi bo jak mówię na razie grindować nie będę, i tu pojawia sie moje pytanie, czy najtańsze plastiki "Peg DartBMX Fizzer" to jest jakiś sensowny wybór?(i jakie hubguardy kupić)
Kolejne pytanie dotyczy przedniego koła bo nie mam w nim już 3 sprych. Co robić w takiej sytuacji? Mogę tak jeździć czy muszę od razu się tym zająć? Jeżeli tak to jak? Prosić o pomoc w rowerowym? Znacie jakieś waszym zdaniem dobre pedały do 100zł?
Żeby nie robić nowego tematu to zapytam jeszcze o jakiś w miarę tani łańcuch ponieważ ten który obecnie mam jest już pordzewiały i widać po nim że trochę przeżył. Czy powininem swoje kolejne pytania (bo trochę ich pewnie będzie a zawsze dostaje tu od was pomoc) pisać pod starymi tematami, nawet gdy nie są z nimi związane czy robić nowe tematy jak ten?
Zapomniał bym o jednym w "supporcie" chyba bo nie jestem pewny czy tak to się nazywa jest tulejka i ona była luźno, poszedłem do rowerowego czy dali by rade cos z tym zrobić i mi ją wyciągneli po prostu. Ona nie jest potrzebna?

PanJajo
Master

Re: Szprychy + pegi + pedały

Postautor: PanJajo » 03 wrz 2017, 9:20

Złamałem tego fizzera w 15 minut także tego :lol: Jeśli nie masz dużej 8mki to nie musisz narazie dokładać tych szprych, nic sie nie stanie.Łańcuch - szukaj kmc 510 (nie bierz 410 ani podobnych, pękają jak nie wiem), a tulejka w suporcie fajnie jakby była lecz koniecznie nie musi tam być.
Bikecheck :
viewtopic.php?f=12&t=25 8-)
Pomagam na PW :ugeek:

http://www.nowoczesnekuchnie.com.pl

Wróć do „How-to”