If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Bh barspin łapany na ziemi.

Potrzebujesz porady sprzętowej albo chcesz się nauczyć nowych sztuczek? To jest odpowiednie forum
PanJajo
Master

Re: Bh barspin łapany na ziemi.

Postautor: PanJajo » 22 lut 2017, 16:00

Dosyc spora odpowiedz, takie lubie :D Szybciej krecic, fakt.Czasem im wyzej wyskocze to czuje, ze wolniej go krece niz jak jestem nizej.Ale ogladalem sporo filmow na yt i porownywalem ze swoim to zauwazylem, ze ja podczas polowy bara mam nogi ugiete a inni maja w tym czasie prosciutkie przez co przednie kolo jest u nich wyzej.Wybicia jako takiego na prosto u siebie nie mam, musialbym katowac na polke banka a pozniej sie w koncu przelamac na qouter a qouterow zbytnio nie lubie :) Ale dzieki za mega pomoc w moim problemie, przynajmniej juz wiem co poprawiac i czym sie kierowac przy tym ;)
Bikecheck :
viewtopic.php?f=12&t=25 8-)
Pomagam na PW :ugeek:

manuztapczanu
BMXowiec

Postautor: manuztapczanu » 23 lut 2017, 17:47

Nie w najwyższym punkcie tylko zacznij krecic przed pełnym wyprostowaniem kolan :) jak jesteśw najwyzszym punkcie to sama kiera w ręce wpada i tadam

PanJajo
Master

Postautor: PanJajo » 09 kwie 2017, 20:16

Update
Polecam przelamac sie do duzej hopy na prosto, po godzinie walki skleilem za 2 zakreceniem.Pozniej juz sam w lapki wpadal przed wyladowaniem na ziemi, dzieki wszystkim za rady.
Bikecheck :
viewtopic.php?f=12&t=25 8-)
Pomagam na PW :ugeek:

http://www.nowoczesnekuchnie.com.pl

Wróć do „How-to”