If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Jakie triki na początek?

Potrzebujesz porady sprzętowej albo chcesz się nauczyć nowych sztuczek? To jest odpowiednie forum
Krychu
Nowicjusz

Jakie triki na początek?

Postautor: Krychu » 16 lis 2017, 6:55

Witam

Od tygodna jeżdżę na bmxie i jestem nowy na forum. Czy mógłby ktoś doradzic jakich trików się uczyć na początku? Oczywiście umiem juz bh, fakie, bh one hand i trochę manuala i nie robiąc kolejnego tematu powie mi ktoś jakie pedały są lepsze metalowe czy plastikowe bo ja mam metalowe, ale kolega mówił, że lepsze plastikowe. Bo lżejsze itp.

Mateusz.
Awatar użytkownika
Osiedlowy wymiatacz

Re: Jakie triki na początek?

Postautor: Mateusz. » 16 lis 2017, 19:31

jak umiesz bh i fakie to ucz się 180 lub próbuj barspina zakręcić

Krychu
Nowicjusz

Postautor: Krychu » 16 lis 2017, 23:09

Coś tam próbuje z 180. Tylko jakoś jak robie bh to jest nawet wysoko, ale podczas jazdy jak chce wskoczyć na coś to zazwyczaj się nie udaje. Może za słaba prędkość chociaż widziałem jak przy małych wskakują nieźle. Masz jakieś porady co do bh i nwm czy warto zeskakiwac ze schodów na bh

PanJajo
Master

Postautor: PanJajo » 18 lis 2017, 18:42

Z prędkoscia to próbuj stopniowo, ustawiaj sobie jakieś przeszkody i zmieniaj to na coraz większe.Ja jezdzilem w takim gronie, ze uczyli mnie na murek 50cm i nie ma, że boli.Także kat, kat i jeszcze raz kat.
Bikecheck :
viewtopic.php?f=12&t=25 8-)
Pomagam na PW :ugeek:

http://www.nowoczesnekuchnie.com.pl

Wróć do „How-to”