If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Czemu mój temat został usunięty?Z serii, jaki rower kupić...

Co warto kupić?
PanJajo
Master

Czemu mój temat został usunięty?Z serii, jaki rower kupić...

Postautor: PanJajo » 02 paź 2016, 20:12

A no dlatego, że jak ktoś napisze :
"siema jestem nowy w temacie mam 1.92m i waze 125kg szukam jakiegos fajnego rowerka do 600zł pomuszcie plz"
To leci temat automatycznie do kosza :)
Jeśli jesteś nowy i dopiero zaczynasz się interesować tym tematem masz tylko jedną opcje - czytać forum.Myślicie, że w tamtych tematach nie ma żadnych sensownych postów?Nie raz ktoś pisał czym się kierować, czy może jednak dołożyć pieniędzy itd.
Jeśli jednak dalej nie wiesz co kupić i nie chcesz, aby Twój temat wylądował w koszu zastosuj się do tych kroków :
a)Podaj wzrost (nie koniecznie, ale łatwiej będzie dobrać geometrie ramy lub wysokość kierownicy :) ),
b)podaj ilość pieniędzy, które chcesz przeznaczyć na rower,
c)gdzie będziesz prawdopodobnie jeździć (jakie jaja by były, gdybyś chciał śmigać flatland a wszyscy wciskali streetówkę :roll: ),
d)podaj również swoje propozycje, my doradzamy a nie szukamy za kogoś ;) ,
e)napisz, czy wolałbyś nowy rower, używany lub jest Ci to obojętne ułatwi wszelkie doradzanie sprzętu.
Mam nadzieję, że pomogłem.
Bikecheck :
viewtopic.php?f=12&t=25 8-)
Pomagam na PW :ugeek:

http://www.nowoczesnekuchnie.com.pl

Wróć do „Sprzęt”