If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

BEHEST czyli cud polskiej techniki

Forum ogólne
manuztapczanu
BMXowiec

BEHEST czyli cud polskiej techniki

Postautor: manuztapczanu » 23 lut 2017, 18:25

Zważając na to , że w Polsce praktycznie nie miałem wybory jeżeli chodzi o ramy 21+ , postanowiłem skusić się na behesta .
Jeżeli chodzi o wytrzymałość to wszyscy chwalą , cena też spoko .
Napisałem "wszyscy" , ponieważ ja dalej na swojej ramie nie jeździłem . Pomimo zapwnień o czasie realizacji na poziomie 2-3 mojej ramie nie udało się do mnie dotrzeć . (Jakieś problemy z lakiernikiem i podwykonawcą - na stronie napisane jest , że wszystko robi behest ale to już szczegół )Termin był już kilkukrotnie odwlekany . Ma być w poniedziałek czyli przeszło 6 tygodni i kolejny weekend kiedy jestem udupiony przez brak rowera . Mało co mnie tak denerwuje jak niepunktualność i nieporadność ludzi . Rama mogłaby być w sobotę ale dla osoby się tym zajmującej to chyba za duża fatyga , tak przynajmniej zrozumiałem to co napisała . Kolejna sprawa to opis firmy "u nas budowanie ramy rowerowej nie ma żadnych granic " jest napisane chyba na wyrost . W swojej ramie chciałem zacisk , rurki i górną wspawkę tylnego trójkąta wykonane w szczególny sposób , niczego z tych 3 rzeczy nie udało się behestowi zrealizować .

Jeżeli chcecie wspierać polskie firmy to już lepiej kupjcie darta i to mimo jego jakości .
W przypadku zakupu nowej ramy - radzę zmienic jeszcze mostek czy wideł w celu otrzymania porządanej geometrii i kupić jakąś ramę dostepną na rynku .

PanJajo
Master

Re: BEHEST czyli cud polskiej techniki

Postautor: PanJajo » 24 lut 2017, 10:46

Behest to nowa "odslona" Chimery, ktora dobrych opinii nie miala.Ramy pekaly na potege, "wytrzymalsza stal" :roll: , nie trzymanie sie terminow, slaby lakier bla bla.Na starym forum temat walkowany tysiac razy.
Bikecheck :
viewtopic.php?f=12&t=25 8-)
Pomagam na PW :ugeek:

manuztapczanu
BMXowiec

Re: BEHEST czyli cud polskiej techniki

Postautor: manuztapczanu » 03 mar 2017, 6:54

Rama przyszła . Niestety przez wadę lakieru musiałem ją odesłać :/

http://www.nowoczesnekuchnie.com.pl

Wróć do „Bmxowe pogaduchy”