If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

custom pista

Forum ogólne
kuba_ARL
Facebookowy rider

Re: custom pista

Postautor: kuba_ARL » 28 kwie 2017, 11:48

Spokojnie. Może jakiegoś uda się dopasować.
Załóżmy że wszystko idzie po Twojej myśli i teraz: kiedy sprocket i piasta była by dostępna ?? i oczywiście w jakiej cenie ??

niemy_bmx
Osiedlowy wymiatacz

Postautor: niemy_bmx » 28 kwie 2017, 23:21

jak napisałem moim głównym problemem będzie znalezienie wykonawcy który się tego podejmie. główne problemy są 4: 1.problem z tym pierścieniem zapadkowym który by trzeba było zrobić na dłutownicy cnc bo nie idzie zrobić tego inną technologią chyba że laser ale to może być za mała dokładność. 2.z zapadkami podobnie bo jest to mały element i też mało kto będzie chciał się tego podjąć. 3. wcięcia za driverze na łańcuch trzeba zrobić specjalnym frezem tarczowym. 4. mało kto lubi obrabiać tytan :P cena za sam materiał to około 2000 zł pytanie ile będzie kosztować obróbka cnc i hartowanie z nawęglaniem bo na cnc z warsztatów nie mamy takich odpowiednich narzędzi a piec wywieźli na złom :/ no jeszcze cena boltów, łożysk i uszczelek ale w porównaniu z resztą to i tak nie wiele. będe musiał popytać nauczycieli bo oni wtyki w firmach sie tym zajmującymi. jak coś znajdę to od razu dam znać ale na razie majóweczka więc rower między nogi i chillujemy :mrgreen:

kuba_ARL
Facebookowy rider

Postautor: kuba_ARL » 29 kwie 2017, 13:18

Ja będę obserwował temat no i czekał na jakieś ciekawe info. Pozostaje życzyć powodzenia i mam nadzieję że temat nie umrze bo zaszedłeś na prawdę daleko.
Idę zajeżdżać Darta Riot bo Twoja oferta jest zachęcająca.
Pozdrawiam

PanJajo
Master

Postautor: PanJajo » 29 kwie 2017, 14:30

A jakby bolty i konusy kupic gotowe?Milych jazdek, u mnie niestety pogoda nie rozpieszcza :/
Bikecheck :
viewtopic.php?f=12&t=25 8-)
Pomagam na PW :ugeek:

niemy_bmx
Osiedlowy wymiatacz

Postautor: niemy_bmx » 29 kwie 2017, 17:40

bolty będą do kupienia ale konusy trzeba zrobić bo są dopasowane do tej piasty. u mnie też za bardzo nie dopisuje ale są przebłyski :D pozdro

Adam
Awatar użytkownika
BMXowiec

Postautor: Adam » 26 wrz 2017, 10:33

Ruszyło się coś?

http://www.nowoczesnekuchnie.com.pl

Wróć do „Bmxowe pogaduchy”