If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Now(y/a) na forum? przedstaw się

Forum ogólne
bmx
Awatar użytkownika
Administrator

Now(y/a) na forum? przedstaw się

Postautor: bmx » 11 cze 2016, 19:43

Siema, w tym temacie możecie się przywitać, przedstawić. Jestem Marek, pomimo tego, że z bmxem nie mam za wiele wspólnego, to wyszedłem z inicjatywą reanimacji tego forum. Mieszkam w Białymstoku, zapraszam na przysłowiowe piwo ;) Będę dbać o techniczne zaplecze i rozwój tego forum. Do mnie możecie zgłaszać problemy z funkcjonowaniem forum oraz ciekawe pomysły na rozwój forum. Od pilnowania porządku mamy wyznaczonych 2 moderatorów, którzy może zechcą się również przywitać?

bmx22
Awatar użytkownika
BMXowiec

Re: Now(y/a) na forum? przedstaw się

Postautor: bmx22 » 11 cze 2016, 19:55

Cześć, jestem Adrian pochodzę z małej wsi niedaleko Drawska Pomorskiego, mam dużo wspólnego z bmx'em, od dziecka interesuję się rowerami i jest to moje całe życie, po prostu rower nadaje sens mojemu życiu. Będę dbał o porządek na tym forum i starał się je rozwijać. Pozdrawiam :)
.

PanJajo
Master

Postautor: PanJajo » 12 cze 2016, 17:59

Siemano, jestem Kuba.
Pochodzę jak kolega wyżej z małej wsi niedaleko Wrocławia, w sporcie siedzę dość długo - interesuje się od 6 lat, jeżdżę od 4 (przedtem jakieś pseudo bmx'y albo jakieś "górale").Aktualnie nie jeżdżę, zajawka spadła i składam nowy rower - mam nadzieję, że wrócę ;p, również rowerami lubiłem śmigać od małego.Na forum jestem co najmniej raz dziennie więc dbanie o porządek nie jest dla mnie wielkim problemem.Pozdrawiam ;)
Bikecheck :
viewtopic.php?f=12&t=25 8-)
Pomagam na PW :ugeek:

cycu
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Postautor: cycu » 14 cze 2016, 7:29

Dzień dobry, jestem Maciek
Dziekuję
MINING BMX

papier
Awatar użytkownika
Facebookowy rider

Postautor: papier » 18 cze 2016, 22:55

Witam - papier - z hranicy - weteran forum - street - dropy - gapy - poręcze - jazda full oppo - nie umiem wciąż tailwhipa - potrzebuję sponsora xD
I jestem przemyconym trzecim moderatorem :D

Adam
Awatar użytkownika
BMXowiec

Postautor: Adam » 21 cze 2016, 18:03

Adam. Bytom, weteran jak wyżej. Byłem nawet moderatorem oraz przelotnie administratorem forum.

dapstep
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Postautor: dapstep » 22 cze 2016, 1:08

Imię Michał
Miejscowość okolice Zielonej Góry
Smigam na bmx 6lat z 2 letnią przerwą ;)
po co to czytasz?

Gandi
Awatar użytkownika
Facebookowy rider

Postautor: Gandi » 25 cze 2016, 19:05

Siemano, jestem Krzysztof/Pedrol. Jestem z Gniezna, Śmigam od trzech sezonów. Cisnę street, Jedyne wybice jakie jest przeze mnie tolerowane to benk z reszty peszę się zjechać i wjechać.

Cichyhee
Facebookowy rider

Postautor: Cichyhee » 30 cze 2016, 12:43

Siema, Wiktor jestem.
Jestem z małej wsi niedaleko Olsztyna, jeżdżę 2-3 lata, głównie street bo to lubie i też dla tego że tylko to u siebie mam haha. sam śmigam więc jak jest ktoś z okolic olsztyna chętny na jakieś jazdki to pisać hehe

Jakub
Awatar użytkownika
Facebookowy rider

Postautor: Jakub » 17 lip 2016, 22:00

No i ELO, Jestem Jakub pochodzę z Białogardu (40km od Kołobrzegu) ale aktualnie mieszkam w małej wsi koło Gdańska :) Na bmx śmigam od wczoraj, wcześniej jeździłem na pseudo MTB :x

http://www.nowoczesnekuchnie.com.pl

Wróć do „Bmxowe pogaduchy”