If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

[S] BMX (ODYSSEY,MANKIND,SHADOW,FLY) 1300 NEGO

Utylizacja głupich postów i tematów
kilu
Nowicjusz

[S] BMX (ODYSSEY,MANKIND,SHADOW,FLY) 1300 NEGO

Postautor: kilu » 03 cze 2017, 13:00

Witam! :) Wystawiam dziś na sprzedaż mojego BMX,do którego mam naprawdę olbrzymi sentyment z racji,iż był on pierwszą moją własnością na którą pracowałem bardzo długo,aż w końcu na niego zarobiłem i mogłem się w ten sposób uszczęśliwić. Bardzo się do niego przywiązałem,szanowalem jak mogłem lecz i tak powstały na nim pewne rysy,przetarcia na przedzie kierownicy,dwa małe wgnioty,(na dolnym trójkącie ramy pod spodem praktycznie więc są naprawdę w sumie niewidoczne i jeden bardziej widoczny ale za to mniejszy patrząc od frontu na kierownicy) co wiadomo że jest raczej nieuniknione jak ktoś naprawdę chce jeździć na rowerze,katować jakieś triki i spełniać się w pasji,no niestety,coś kosztem czegoś ;) Sprzedaję rower,ponieważ nie mam za bardzo już czasu na jazde,a skoro ma tylko stać i się kurzyć to wolę by służył kolejnej osobie przez kolejne kilka lat bo ja go miałem ponad cztery (został całkowicie złożony w maju 2013) i smigalo mi się na nim serio kozacko. Rower jest bardzo lekki,jak ważyłem dzisiaj to waga wynosiła lekko ponad 9kg (chociaż nie wiem czy nie mniej szczerze mówiąc) ale i tak zawsze trzeba uwzględnić ewentualną różnice bo nigdy nie wiadomo czy na przykład może nie zaistnieć ta różnica 100,czy 200 gramów. Na sk8 każdy zawsze mówił że jest mega lekki i że się na nim zajebiscie śmiga,niestety wiem,no ale cóż. Bikecheck:
-rama: Mankind Justice
-wideł: Odyssey Race Fork
-kiera: DatrBMX Flow 9"
-mostek: Shadow Attack
- stery: FlyBikes
-korby: FlyBikes trébol
-sprocket: FlyBikes trébol
-pedały: Eclat Surge (trochę zdarte piny)
-siodło: z zintegrowaną sztycą Eclat Complex
-koło przód:
opona: Demolition Momentum z tannwallem (wcześniej był Maxxis) obręcz: Salt Q-lite szprychy: Primo piasta: WTP Pi v2
-koło tył:
opona: Demolition Momentum (wcześniej również był Maxxis ale starl się bieżnik) dętka: Maxxis obręcz: Dartmoor Fortrees szprychy: Primo piasta: Dartmoor Sector

Za całość chcę 1300zł,możliwie do lekkiej nego :ugeek:

kilu
Nowicjusz

Re: [S] BMX (ODYSSEY,MANKIND,SHADOW,FLY) 1300 NEGO

Postautor: kilu » 03 cze 2017, 13:06

zdjęcia wyślę na priv dla zainteresowanych bo zapomniałem wstawić

PanJajo
Master

Re: [S] BMX (ODYSSEY,MANKIND,SHADOW,FLY) 1300 NEGO

Postautor: PanJajo » 03 cze 2017, 16:49

Regulamin nie uwzględnia zdjęć na priv - niestety :)
Bikecheck :
viewtopic.php?f=12&t=25 8-)
Pomagam na PW :ugeek:

http://www.nowoczesnekuchnie.com.pl

Wróć do „Kosz”