If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Za jaką starą "mordą" z BMX.pl tęsknicie?

Wszystko niezwiązane z tematyką
Matiz
Awatar użytkownika
BMXowiec

Za jaką starą "mordą" z BMX.pl tęsknicie?

Postautor: Matiz » 20 maja 2017, 20:00

jak wyżej

Jak wszystko zniknęło to moze powspominamy. Ja pamiętam że zanim sie zarejesetrowałem to sporo pisali djMhz i Ernest_głowno. I pamietam sytuacje że dj zmienił sobie nick, tylko nie wiem kto to byl.... Śniecha?

pamietam też że Wujek Dzienci... o sorry- Piotr Gajda miał drugie (chyba stare) konto pod stara ksywą "WŚCIEKŁY PIES" :P było je widać w panelu uzytkowników

Iwo miał w avatarze krowe z mleka Gostyń, a Griffin OPC od Opla.

Charakterystyczny awatar miał też Fiolas z Pucka. Jakiś jaszczuroczłek i podpis "in flames". Do dzis nie wiem co to było :P a też sporo pisał

celowo nie wspominam jeszcze o całym Raciborzu

Matiz
Awatar użytkownika
BMXowiec

Re: Za jaką starą "mordą" z BMX.pl tęsknicie?

Postautor: Matiz » 17 wrz 2017, 21:54

Borutan ja chciałem zrobić wydarzenie "przywitajmy borutana pod bramą" , ale jeszcze by sie faktycznie ludzie zjechali i byłbys pewnie zły. :lol:

Jakbyś tu wlazł to informuje Cie że nic już nie zostało. Nawet nie zakładaj konta

Adam
Awatar użytkownika
BMXowiec

Re: Za jaką starą "mordą" z BMX.pl tęsknicie?

Postautor: Adam » 26 wrz 2017, 10:15

djMhz to Kaczy był ;)
Ogólnie 90% tych mord już pewnie nie śmiga - rodzina, dzieci, praca, kontuzje.

http://www.nowoczesnekuchnie.com.pl

Wróć do „Offtopic”