Thread Contributor: Max DoppelgangerSourceBMX
Dzień dobry. Czy zamawiał ktoś z Was przesyłkę z SourceBMX i może mi powiedzieć, jak wygląda ta procedura? Czy istnieje ryzyko naliczenia dodatkowych, nieprzewidzianych kosztów? Z tego, co mi wiadomo, darmowa wysyłka jest jakoś od 800 zł, a być może promocje z okazji Black Friday mnie skuszą. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Zamawiałem trzykrotnie i bez problemów. Żadnych niespodzianek, a i kontakt z ludźmi jest bardzo spoko. Także polecam, dla mnie nr1 sklep aktualnie na większe zakupy.
Odpowiedz
(11-12-2019, 20:40)papier napisał(a): Zamawiałem trzykrotnie i bez problemów. Żadnych niespodzianek, a i kontakt z ludźmi jest bardzo spoko. Także polecam, dla mnie nr1 sklep aktualnie na większe zakupy.

Dziękuję za odp, fajnie słyszeć. A to potrzebuje jakiejś specjalnej karty czy zwykłą można płacić? Nie wiem, jak wygląda kwestia z przewalutowaniem itp.
Odpowiedz
Zwykła karta, a przewalutowanie to automat wyliczy, zapewne mniej korzystnie.
Odpowiedz
(11-14-2019, 21:47)papier napisał(a): Zwykła karta, a przewalutowanie to automat wyliczy, zapewne mniej korzystnie.

Dzięki! A może warto utworzyć rachunek walutowy? To działa chyba tak, że przelicza Ci np. na Euro i wtedy można korzystniej zapłacić I guess... Jeszcze nie jestem zdecydowany na sklep.
Odpowiedz
Topic Options
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości