Thread Contributor: finczuBMX dla 4 latka
witam. jestem ojcem 4 latka ktory w ciagu 1 godziny nauczyl sie jezdzic na rowerze. rower mial kola 12". w tej chwili chlopiec jezdzi na rowerze 16" "robot 500" z decathlonu- rowerek zostal mu kupiony przez ciocie, poniewaz narzekal, ze 12tka za wolno jezdzi. oczywiscie nie musicie mnie uswiadamiac, co to za rower, wyglada jak dziwolag ale dzieki wydluzonej i niskiej ramie dziecko jest w stanie dosiegnac ziemi i sprawnie na nim jezdzic.
wsrod znajomych oraz na osiedlu jest bardzo wiele dzieci i jako rodzic wiem, ile czasu przecietnie zajmuje dziecku nauka jazdy na rowerze. uwazam, ze czas w jakim uporal sie z tym moj syn jest niesamowity. widze, ze dzieciak naprawde ma niesamowita smykalke do roweru, bo nie dosc, ze moglby jezdzic caly dzien to jeszcze ma niesamowita kontrole nad rowerem, balans- potrafi jezdzic bardzo wolno, jezdzic dookola osoby z ktora rozmawia nie patrzac na droge, kieruje jedna reka, a jezdzi dopiero trzeci miesiac. patrzac na inne dzieci zaczynam nabierac przekonania ze warto byloby sprobowac zaczac to rozwijac. oczywiscie nie mysle o tym zeby za rok robil manuale, ale chcialbym kupic mu BMX bo wydaje mi sie ze ma do tego niezle predyspozycje. i tu chcialbym zapytac o to, jakiej firmy sprzet brac pod uwage. nie lubie chaly i tandety, nawet gdyby okazal sie to chybiony pomysl to nie chce kupowac badziewia. ja nigdy nie interesowalem sie ta dyscyplina cyklingu i zadnych nie znam. bede wdzieczny za jakies sugestie w tym temacie, tak samo sklepow w ktorych jest jakis wybor takiego sprzetu...

czy np taki rowerek bylby dobry na poczatek? czy to jest dobra cena?
https://www.skatepro.com.pl/88-28286.htm

pozdrawiam i z gory diekuje za wszelkie rady
Odpowiedz
Topic Options
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości