Thread Contributor: Adam.TotalBMX Hangover H3 + Haro LeBastille
[Obrazek: 53537507_297175094285359_919847943719931...e=5D0362AC]

Rama: TotalBMX Hangover H3 20,6
Widelec: Haro LeBastille
Stery: KHE MVP
Podkładki: KHE Karbon
Support: KHE MVP
Mostek: KHE MVP
Kierownica: TotalBMX TWS 9,5
Korby: KHE MVP 48T Oilslick
Zębatka: Eclat AK Guard 28t
Pedały: Shadow Revenger pc
Łańcuch: KMC 510
Gripy: Shadow
Barendy: LightShop Proto
Siodło: Shadow mid combo
Sztyca: zintegrowana

Hamulec:
Klamka: Odyssey Monolever Trigger
Szczęki: KHE U-brake
Klocki: Promax Clear
Linki: Jagwire Custom
Rotor: Stalowy
Gyroplate: Stalowy

Koło przód:
Piasta: Eclat Cortex
Hubguard: Eclat Cortex
Sztprychy: Eclat
Obręcz: Eclat Trippin XL
Opaska: Eclat
Dętka: Kenda
Opona: KHE MAC 2 Park Kevlar
Peg: KHE Pro

Koło tył:
Piasta: Dartmoor Riot FC RHD 9T
Hubguard: G-Sport G.L.A.N.D. MK IV
Szprychy: Sapim
Obręcz: Dartmoor Blizzard Nawiercana
Opaska: Kink
Dętka: Kenda
Opona: KHE MAC 2 Park Kevlar
Peg: KHE Pro

Modyfikacje: klamka obrobina ręcznym pilnikiem cnc + aluminowe śruby ( waży 80 zamiat 110 gram ). Hamulec otrzymał aluminiowe śruby + customowe sprężyny, gdyż springhanger nie jest kompatybilny z london modem. Customowe linki przystosowane do london modu od klamki do szczęk. Dodatkowe kołnierze gripów.

Waga: 11,15kg co biorąc pod uwagę pegi, hamulec z rotorem, guardy, grube siodło i zębatkę 28t nie jest tragizmem.

Plany: czekam na siodło TreeBicycleCo Ergo Slim black, pedały TreeBicycleCo PC, oraz siłą rzeczy wleci sztyca pivotala ( prawdopodobnie skrócona sztyca PRL ). Chciałbym jeszcze trochę biżuterii TI, może TI oś korby. Ogólnie czas pokaże, ale raczej chcę zejść poniżej 11kg. Wiem, że z jazdy nie zmieni to nic, ale taka fanaberia.
Odpowiedz
Nie jestem fanem niskich ram ale twój wygląda na prawdę super a jakbyś dał jeszcze widelec w chrome albo polecę to wgl miazga. Jak Ci zię jeździ na takiej dużej kierze z top loadem?
Odpowiedz
Aktualnym priorytetem jest waga - nie kolory, więc widelec na chwilę obecną zostaje. Poza tym, to jest Haro nie do dostania prawie nigdzie na świecie, tyle się o niego starałem, że już emocjonalnie się z nim związałem. Jak mi się jeździ? Moje wrażenia opisałem tutaj:

http://www.bunnyhop.pl/recenzja-kierowni...albmx-tws/

BTW.

Przyszły mi nowe linki - jak się okazuje górna Colony RX3 nie jest kompatybilna z monoleverem. Będzie rzeźba zatem, żeby spasować linkę Colony, korpus tektro i dźwignię ODSY.
Odpowiedz
Topic Options
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości