Thread Contributor: Max DoppelgangerDartmoor Raider
No dzień dobry,
Mam takie pytanie, czy jest sens brać Raider'a z tyłu (na tył)? Wytrzyma jakieś luźne streetoflaty czy nawet nie próbować? Pzdr
Odpowiedz
Wytrzyma, ale ja bym liczył się z każdym dniem, że w końcu coś jebnie - mam zerowe zaufanie do tej firmy w takich warunkach i zawsze polecałbym coś innego.
Odpowiedz
Miałem co prawda fortessy sztuk 3 czy 4 ale to chyba to samo.Ogólnie jak nie masz kasy a chcesz nowe to bierz, ale na tył to słaba opcja.Co prawda nie łamią się od byle 360, ale kazde lubiły się rozjechać na łączeniu.Jak posiadałem w tylnym kółku to zauważyłem, że strasznie łatwo nabić wgniota, częste centrowania to norma i wyskakująca opona.Moim zdaniem lepiej kupić cos innego, nawet uzywanego.
Odpowiedz
Z tych "tańszych" mam do wyboru jeszcze Alienation Plain Black albo Skylark, ewentualnie Flybikes Piramide 21 lub Stranger Crux. Śmigałem kiedyś na Fortress'ie, chyba 2 sezony i jak za te cenę to nie miałem większych zastrzeżeń. Nie ukrywam, że waga też ma jakieś znaczenie, bo śmigam głównie na flacie, choć z drugiej strony 100 gram może oszczędzić sporo nerwów...
Odpowiedz
Alienation PBR jest slaby, skylark podobnie, crux raczej to samo co dart, najlepiej wypada flybikes.
Odpowiedz
Topic Options
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości