Thread Contributor: _Pablito_Malowanie części w stylu Translucent
Siema ostatnio przypadkiem natknąłem się na poradnik na zagranicznym forum ( https://www.vitalbmx.com/forums/General-...673?page=1 ) w którym koleś pokazuje jak pomalować części na przeźroczysty kolor. Postanowiłem sam coś takiego zrobić ze swoja kierownicą. Tylko problem w tym że mój angielski nie jest w 100 % perfect i fajnie jakby ktoś mi powiedział co to jest ten "metal cast paint", "Adhesion promoter" i opisał mi pokrótce o co właściwie tam chodzi bo rozumiem tylko że muszę jakimś środkiem do ściągania lakieru zdjąć lakier a później wyszlifować część i co dalej?

edit: dodam jeszcze że nie chodzi mi o efekt gimbusiarskich spawów tylko o to żeby przez farbę prześwitywał ten goły szlifowany metal
Odpowiedz
Z tego co wywnioskowalem po postach to, ze "adhesive promoter" to lakier bezbarwny.Jak dla mnie nie ma sie co brac, koncowy efekt ani nic nie przypomina kolorow "trans", szkoda oryginalnego lakieru.Jak pomalujesz to pochwal sie efektem Wink
Odpowiedz
czyli ze co mam wymieszać lakier bezbarwny ze zwykłym żeby wyszedł pół przeźroczysty
Odpowiedz
Topic Options
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości