Thread Contributor: Wiciu72Suport wymiana
Moje nowe nigdy tak się nie trytały w mufie. Jedynie te, które jako noob wbiłem na pałę. Możesz spróbować tak jeździć i sprawdzisz czy się dotrą, bo i tak nie masz póki co innej alternatywy.

Jest sposób. Gwintowana śruba, podkładki średnicą większe niż mufa, no i nakrętki na docisk (takie, co nie przelecą przez dziurę w podkładce. Zalecam kupić jeszcze parę mniejszych).

Śrubę przez mufę przekładasz, podkładki przy łożyskach i resztę, stopniowo dociskasz, skręcając nakrętki.
Ale jak tuleja ci lata, pomimo, że masz dociśnięte, to jest ona po prostu za krótka.
Odpowiedz
Jestem po pierwszej jeździe, generalnie to mimo, że wydawało dziwne dźwięki po założeniu to podczas jazdy było o niebo lepiej niż że starymi łożyskami, co prawda słychać co jakiś czas stuknięcie, ale jest to na tyle ciche, że jakoś ujdzie. Spróbuję jeszcze docisnąć te łożyska bo luz jest naprawdę minimalny więc, myślę że można to skorygować dociskając łożysko po jednej i po drugiej stronie.
Odpowiedz
Mi to wygląda na miski do łożysk kulkowych w USA bb.  według mnie bez kupienia nowego supportu usa z łożyskami maszynowymi nic nie będzie działało
Odpowiedz
Topic Options
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości