Thread Contributor: LuzykrkHamulec problem
Siema. Od dluzszego czasu mam problem z hamulcem, mianowicie polega on na tym ze bardzo kiepsko dziala, hamuje. Obrecz w chromie, jej powierzchnia hamujaca b. Mocno zuzyta.
Klamka odyssey small
Linki colony
Rotor dartmoor
Szczeki odyssey evo
Klocki koolstop czarne
Obrecz.. Odyssey hazard w kolorze chrom.

Probowalem roznych sposobow, prawie za kazdym razem obrecz jest odtluszczana. Kilkukrotnie rowniez, probowalem malowac ją bezbarwnym lakierem.

Niestety nie pomoglo.
Jestem juz troche dinozaurem tego sportu ale czesto poruszam sie po miescie czy jade z ziomkami na hopki i hebel musze miec.

Dzieki za info i pozdro dla starej gwardii elo
Odpowiedz
Podciągnięcie linki przynosi jakieś efekty?Próbowałeś podmienić klocki na jakieś inne?Podmieniłbym jeszcze tylne koło na inne, żeby wykluczyć obręcz.
Odpowiedz
(07-18-2018, 12:26)PanJajo napisał(a): Podciągnięcie linki przynosi jakieś efekty?Próbowałeś podmienić klocki na jakieś inne?Podmieniłbym jeszcze tylne koło na inne, żeby wykluczyć obręcz.

Wczesniej uzywalem 34r clito. Teraz juz ich niestety nie ma w sklepach. Kola na chwile obecna tez nie mam jak podmieni. :/
Podciagniecie linki daje tyle ze hamulec wczesniej lapie, modulacja jest taka sama. Sila hamowania taka sama czyli slaba
Odpowiedz
No to klocki lub obrecz, nic innego.Zacząłbym od wymiany lub przetarcia papierem sciernym klockow.
Odpowiedz
Topic Options
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości