Thread Contributor: MutleyyObręcz
Czesc,
mam zamiar kupic piaste z obrecza, i mam dylemat  Confused
nigdy nie mialem obreczy dartmoor fortress i przychodze z zapytaniem; jest to dobra obrecz w tej cenie? Jakies minusy/plusy sa jej? 
a nad druga obrecza sie zastanawialem na jakas z alienationa; deviant rim i black sheep i nie wiem ktora lepsza ;/
z gory dzieki : )
Odpowiedz
Mialem pare fortressow, wiec sie wypowiem.
Wady ;
-Wypadajaca opona z obreczy, wystarczy napompowac 1bar i ulozyc dobrze opone i pozniej nawalic cisnienia ile opona pozwala,
-Szybko lapie wgnioty,
-Wąska,
-Lubi sie rozjechac na laczeniu,
Zalety :
-Tania.
Wnioski wyciagnij sam na ten temat.
Alienation deviant jest lekki i ma jedna scianke, z samej specyfikacji bym odradzal - juz lepiej fortressa.Black Sheepa mam na przodzie, krotko ja mam ale pierwsze wrazenie to ze jest szeroka, w miare wysoki rant przez co opona nie wypadnie.Powiedz czy szukasz obreczy na przod, czy tyl.Fortressa w tylnym kole odradzam od razu Wink
Odpowiedz
(06-24-2018, 02:13)PanJajo napisał(a): Mialem pare fortressow, wiec sie wypowiem.
Wady ;
-Wypadajaca opona z obreczy, wystarczy napompowac 1bar i ulozyc dobrze opone i pozniej nawalic cisnienia ile opona pozwala,
-Szybko lapie wgnioty,
-Wąska,
-Lubi sie rozjechac na laczeniu,
Zalety :
-Tania.
Wnioski wyciagnij sam na ten temat.
Alienation deviant jest lekki i ma jedna scianke, z samej specyfikacji bym odradzal - juz lepiej fortressa.Black Sheepa mam na przodzie, krotko ja mam ale pierwsze wrazenie to ze jest szeroka, w miare wysoki rant przez co opona nie wypadnie.Powiedz czy szukasz obreczy na przod, czy tyl.Fortressa w tylnym kole odradzam od razu Wink

Chodzi mi dokladnie o tylnie kolo, bede kupowal piaste dartmoor sector v2.0 i nie wiem jaka obrecz do 150/200zl, na ta obecna mam z seryjniaka i dobrze sie sprawuje, salt hi-q lite v2.
Bardziej bym wolal szerokie obrecze, jak black sheep ;p tylko nie wiem czy wytrzymala jak na ta cene.

dokladnie bede zamawial z tej strony; http://www.manyfestbmx.pl/czesci/obrecze.html
i jak bys mial czas i checi moglbys mi cos polecic z tych obreczy do 150/200zl, za bardzo na obreczach sie nie znam ;'/

Albo jeszcze jeden wybor mam, dartmoor torch - pytanie brzmi czy jest ona dobra  Confused
(sorka za tak duzo pytan :/)
Odpowiedz
Odpuść sobie tą piaste, lepiej wziac cos innego.Co do Torcha to nie wiem, nie miałem.
Odpowiedz
Topic Options
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości