Thread Contributor: Max DoppelgangerPomoc w indetyfikacji ramy
Dzień dobry,
Tak jak w nazwie tematu potrzebuję pomocy w znalezieniu odpowiedzi na pytanie: Co to jest za rama? - https://www.olx.pl/oferta/rama-bmx-bsd-m...6f77dc7542
Na moje będzie to WTP Scorpio (Jakiś starszy rocznik). Jak widać sprzedawca nie zna wymiarów ramy, a co dopiero modelu - kosmos. Mam nadzieję, że ktoś z Was będzie w stanie, choć odrobinę naświetlić mi ten temat.

PS.
Szkoda, że pierwotne forum upadło wraz z całą jego zawartością, to już nigdy nie będzie to samo.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Rama to WTP. Ale modelu nie rozpoznam niestety. Cena śmieszna, więc rzeczywiście prawdopodobnie stara, a w dodatku zajechana zapewne.
Odpowiedz
To nie Scorpio, te łączenie tylnego trójkąta przypomina mi WTP Versusa (seryjniaka) ale znowu DT przy główce jest jakieś dziwne - może była modzona.Niech poda numery ramy to coś się może dowiemy.Z resztą, rama za 40zł to bym brał bez modelu bo WTP to jest na 100%.
PS. Tak się przyjrzałem, że tam na DT była spawana i ktoś ten spaw przyszlifował ładnie do gładkiego.
Odpowiedz
Wink 
Odpuściłem sobie ten temat, bo sprzedawca nie raczy nawet odpisać na wiadomość. Poczekam na jakąś okazję Cool
Odpowiedz
Topic Options
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości