Thread Contributor: Max DoppelgangerPomoc w indetyfikacji ramy
Dzień dobry,
Tak jak w nazwie tematu potrzebuję pomocy w znalezieniu odpowiedzi na pytanie: Co to jest za rama? - https://www.olx.pl/oferta/rama-bmx-bsd-m...6f77dc7542
Na moje będzie to WTP Scorpio (Jakiś starszy rocznik). Jak widać sprzedawca nie zna wymiarów ramy, a co dopiero modelu - kosmos. Mam nadzieję, że ktoś z Was będzie w stanie, choć odrobinę naświetlić mi ten temat.

PS.
Szkoda, że pierwotne forum upadło wraz z całą jego zawartością, to już nigdy nie będzie to samo.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Rama to WTP. Ale modelu nie rozpoznam niestety. Cena śmieszna, więc rzeczywiście prawdopodobnie stara, a w dodatku zajechana zapewne.
Odpowiedz
To nie Scorpio, te łączenie tylnego trójkąta przypomina mi WTP Versusa (seryjniaka) ale znowu DT przy główce jest jakieś dziwne - może była modzona.Niech poda numery ramy to coś się może dowiemy.Z resztą, rama za 40zł to bym brał bez modelu bo WTP to jest na 100%.
PS. Tak się przyjrzałem, że tam na DT była spawana i ktoś ten spaw przyszlifował ładnie do gładkiego.
Odpowiedz
Odpuściłem sobie ten temat, bo sprzedawca nie raczy nawet odpisać na wiadomość. Poczekam na jakąś okazję Cool
Odpowiedz
Topic Options
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości