Thread Contributor: MarcinPomoc w zakupie
Witam mam pytanie  chce kupic synowi bmxa potrzebuje pomocy przy wyborze pomiedzy dwoma modelami  mongoose l40 a l80 czym sie roznia
Odpowiedz
Nie warte tych pieniedzy
Odpowiedz
(05-31-2018, 04:05)Marcin napisał(a): Witam mam pytanie  chce kupic synowi bmxa potrzebuje pomocy przy wyborze pomiedzy dwoma modelami  mongoose l40 a l80 czym sie roznia

A jaki rozmiar ramy wybrać dla syna on ma wzrostu około 150 i rośnie, taki żeby posłużył mu długo. A jeszcze jaki rower polecacie tak do 1500 Zł
Odpowiedz
Na ten wzrost wszystko na dłużej będzie i tak za długie. Rama 20'5 górna rura i 13 tył powinny jednak ograniczyć dyskomfort a jednocześnie zapewnić rozsądne wymiary na przyszłość.
Jeżeli chodzi o rower w tej cenie to polecałbym jakiś używany znaleźć, mniejsze ryzyko upgradeu części w czasie.
Odpowiedz
Wink 
Witam, 
przypinam się z prośbą o pomoc w wyborze bmxa  Wink Posiadam 182 cm wzrostu i chcę kupić coś do kwoty 1500 zł, zaczynam dopiero przygodę z tego typu rowerem a nie chce na początek wydać nie wiadomo ile pieniędzy bo nie wiem czy mi się to spodoba . Rower ma głównie służyć do jazdy po pumptracku i może przyszłościowo trochę po skate parku. Mogę zamówić do sklepu ten model w cenie 1350 zł - https://velo.pl/rowery/bmx/dartmoor/ozzy , tylko pytanie czy rozmiar ramy 20,6 nie będzie dla mnie za mały ? Niestety ten model nie jest produkowany na większej ramie. Ewentualnie może pomożecie mi w wyborze czegoś innego z odpowiednim rozmiarem ramy pod moj wzrost ?
Odpowiedz
Używany.
Odpowiedz
Topic Options
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości