BMX Forum
Dartmoor Raider - Wersja do druku

+- BMX Forum (http://bmxforum.pl)
+-- Dział: BMX (http://bmxforum.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Sprzęt (http://bmxforum.pl/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Dartmoor Raider (/showthread.php?tid=65)Dartmoor Raider - Max Doppelganger - 01-11-2019

No dzień dobry,
Mam takie pytanie, czy jest sens brać Raider'a z tyłu (na tył)? Wytrzyma jakieś luźne streetoflaty czy nawet nie próbować? Pzdr


RE: Dartmoor Raider - papier - 01-11-2019

Wytrzyma, ale ja bym liczył się z każdym dniem, że w końcu coś jebnie - mam zerowe zaufanie do tej firmy w takich warunkach i zawsze polecałbym coś innego.


RE: Dartmoor Raider - PanJajo - 01-11-2019

Miałem co prawda fortessy sztuk 3 czy 4 ale to chyba to samo.Ogólnie jak nie masz kasy a chcesz nowe to bierz, ale na tył to słaba opcja.Co prawda nie łamią się od byle 360, ale kazde lubiły się rozjechać na łączeniu.Jak posiadałem w tylnym kółku to zauważyłem, że strasznie łatwo nabić wgniota, częste centrowania to norma i wyskakująca opona.Moim zdaniem lepiej kupić cos innego, nawet uzywanego.


RE: Dartmoor Raider - Max Doppelganger - 01-12-2019

Z tych "tańszych" mam do wyboru jeszcze Alienation Plain Black albo Skylark, ewentualnie Flybikes Piramide 21 lub Stranger Crux. Śmigałem kiedyś na Fortress'ie, chyba 2 sezony i jak za te cenę to nie miałem większych zastrzeżeń. Nie ukrywam, że waga też ma jakieś znaczenie, bo śmigam głównie na flacie, choć z drugiej strony 100 gram może oszczędzić sporo nerwów...


RE: Dartmoor Raider - PanJajo - 01-12-2019

Alienation PBR jest slaby, skylark podobnie, crux raczej to samo co dart, najlepiej wypada flybikes.


RE: Dartmoor Raider - Adam. - 03-19-2019

Tak wiem, odkop. ALE miałem PBR z tyłu, z przodu, miałem obręcze Darta, i dużo alienationów. Wnioski? W tym przedziale cenowym szukał bym jednej: SunRims RhinoLite ( bez dopisku XL ). Lekka, mega tania, mega wytrzymała. PBR na parku też mi się spisywał.